MvX

FoRuM

Ultimele subiecte
» Buna
Joi Mar 13, 2014 7:42 am Scris de Haron

» Support Team
Joi Mar 13, 2014 7:39 am Scris de Haron

» GAZDUIRE SERVERE!!! Citeste inainte de a face cererea
Joi Mar 13, 2014 7:33 am Scris de Haron

» Update Forum
Joi Mar 13, 2014 6:54 am Scris de Haron

» [Model]Cerere server
Joi Mar 13, 2014 6:32 am Scris de Haron

» 1,2,3,4...10, 11- Rege!
Mar Dec 10, 2013 6:43 am Scris de Rurouni Kenshin

» Loc de dat cu capul
Mar Dec 10, 2013 6:42 am Scris de Rurouni Kenshin

» La multi ani ROMANIA
Mar Dec 10, 2013 6:41 am Scris de Rurouni Kenshin

» SUGESTII FILME HORROR SAU ACTIUNE BUNA
Mar Dec 10, 2013 6:40 am Scris de Rurouni Kenshin

Top postatori
Haron (153)

claudio (57)

Dixon (57)

gabrielgudumac (38)

Rurouni Kenshin (19)

Mario xD (17)

-_-pac-_- (15)

Pheonix (8)

stefanx122 (5)

AdrianvsS (5)

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Haron

Mario xD

Dixon

gabrielgudumac

Rurouni Kenshin

-_-pac-_-

claudio

2pac

Cine este conectat?
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 7, Sam Sept 28, 2013 9:05 am

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Reguli Counter-Strike

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Reguli Counter-Strike la data de Joi Sept 26, 2013 5:34 am

Haron

Administrator
Administrator
--------------------------------
===Regulament Jucatori===
--------------------------------
1.Sunt INTERZISE codurile de toate tipurile. ban permanent
Cateva exemple de coduri interzise:

-wallhack
-aimbot
-ESP
-speedhack
-developer 1 -> Interzis DOAR pe serverele cu moduri de sarituri unde avantajeaza playerii, gen: Surf/Dr/Kz/Hns si derivatele acestuia.
Daca un player este prins cu developer pe modul clasic sau zombie de exemplu, nu pateste nimic, dar daca este prins pe unul din serverele OFICIALE MvX cu un mod enumerat mai sus, playerul este exclus si banat permanent pe toata comunitatea.
-kzh
-tinta la awp
*BHop script nu se considera cod (pe serverele pe care sunt interzise aceste scripturi exista un plugin special).
2.NU aveti voie sa jucati SOFTWARE mode. (video settings) . este considerat ca si un hack ( ban permanent/cban)
3.Nick-uri indecente - se aplica amx_name si se avertizeaza jucatorul , la insistenta se aplica ban 60 min
4.NU cereti votemap cand este un admin online. mute 10 minute
5.NU se fac cereri de admin si slot pe server mute 10 minute /kick
6.NU se fac reclamatii pe server mute 10 minute /kick
7.Sunt interzise insultele, mistourile, amenintarile si certurile pe server Mute/Kick/Ban 60>120> ... depinde de gravitatea insultelor aduse.Atentie! NU se aplica ban permanent/hack pentru insulte/mistouri.
8.Reclama la alte servere, in chat sau in nick = Mute 120/permanent(permanent in caz ca jucatorul face reclama intentionat. Daca pare a fi un bind luat de pe alta comunitate se aplica un mute 120 si daca este cazul , i se explica jucatorului ce trebuie sa faca sa stearga bindul) respectiv change nick in cazul reclamelor in Nick ( daca se schimba la loc se aplica un ban )
9.NU se comenteaza la deciziile adminilor decat pe forum la sectiunea de reclamatii a serverului
10.Schimbarea sistematica a numelui este interzisa kick/ban 60-120 min (kick automat pe unele servere)
11.Jucatorii IDLE/AFK (care nu s-au pus spectatori desi nu sunt la computer) vor primi Kick/Ban 10 min
12.Nick-urile, In primul rand trebuie sa aiba cel putin 3 caractere si sa nu contina numai simboluri de tip @#%$*()_+|/?.&gt;,<!--`~.
13.Nu este permisa reconectarea excesiva la server (retry/reconnect) ----> ban 10 min
14.Este interzisa folosirea oricarui aspect al jocului in alt mod decat cel pentru care a fost creat slay/kick/ban 120
15.In cazul injuraturilor grave(ce tine de familie, obscenitati, sfinti din ceruri etc) adresate adminilor/comunitatii se poate aplica ban permanent, cu conditia de a posta pe forum dovada injuraturilor.
16.Toti codatii se anunta prin u@ ! -&gt; mute 10-100 minute
17.Folosirea exagerata a admin chatului/u@ pentu a cere unmute sau a stresa adminii

Vezi profilul utilizatorului

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum